Preskočiť na obsah

Kemp a ubytovanie v areáli Termálneho Kúpaliska

Prevádzkovanie kempingu

Autokemping:

Kemping Dolná Strehová poskytuje vo svojom areáli a blízkom okolí nasledovné služby: ubytovať sa vo vlastných mobilných ubytovacích zariadeniach, akým sú napr. stanový a karavánový kemping, obytný príves, obytný automobil. Kapacita plochy pre vlastné mobilné ubytovacie zariadenia je 50 osôb. Ubytovaní hostia majú k dispozícii hygienické zariadenia v objekte pri vstupe do areálu (2×WC muži,  2x WC  ženy,1xWC pre imobilných, 1x sprcha pre imobilných, mužské(2x)  a ženské(2x) sprchovacie kabínky. Pri ploche na stanovanie a pre obytné prívesy sú k dispozícii dve sprchy so studenou vodou, na ploche sú rozvody elektrickej energie. Uvedené hygienické zariadenia sú  v prístupovej vzdialenosti do 100 m. Pri socialnych zariadeniach sa nachádza prístrešok na posedenie, ktorý je vybavený kuchynkou a grilom. Ubytovaní majú tiež  k dispozícii samoobslužnú  kuchynku a spoločenskú miestnosť (spoločná s turistickou ubytovňou) vyhradenú na konzumáciu pripravených pokrmov, v prízemí turistickej ubytovne so samostatnýmvstupom z plochy na stanovanie priamo do spoločenskej miestnosti. Na umývanie sú k dispozícii 3 umývadlá s prívodom studenej pitnej vody a teplej vody, umývacie žľaby s prívodom studenej vody.

Kemp poskytuje hosťom ubytovanie vo vlastných ubytovacích zariadeniach hostí mobilné domy, bungalovy, chata alebo zrub, ktoré sú napojené na inžinierske siete, vodovodnou, kanalizačnou a elektrickou prípojkou.


Ubytovanie v areáli v zrubových chatách a turistickej ubytovni PRAMEŇ
 

Ubytovacie priestory sa nachádzajú v areáli kúpaliska a jedná sa o turistickú ubytovňu, 4xzrubové chaty a autokemping. Jedná sa o ubytovacie zariadenie poskytujúce ubytovanie počas letnej turistickej sezóny. Za účelom poskytovania ubytovacích  služieb  sa  používa  celý objekt turistickej ubytovne so samostatným vstupom a 42 miestami  v 11 izbách, 4 x 4-lôžková chata a autokemping.  Poskytované služby sú: ubytovanie bez stravovania, vonkajší priestor, vonkajšie sedenie pri objekte a parkovisko.

Dispozičné riešenie ubytovania:

Turistická ubytovňa:

Ubytovacie priestory sa nachádzajú v areáli kúpaliska a jedná sa o ubytovňu a zrubové chaty.

Ubytovňa a zrubové chatky vybavením zodpovedajú ubytovaciemu štandardu turistickej ubytovne. Ubytovňa má na prvom poschodí samostatné WCpre mužov a ženy. Na prízemí sú ostatné sociálne zariadenia a to WC a sprchy premužov a ženy. Na prízemí sa nachádza spoločná kuchynka pre ubytovanýcha spoločenská miestnosť, ďalej sklad prádla a kancelária. Každá izba je vybavená lôžkom, skriňou, stoličkami, stolom, nástenným vešiakom, policou, zrkadlom, záclonou, závesom, paplónom, vankúšom, posteľnou bielizňou – podľa počtu lôžok v izbe.

Turistická ubytovňa má kapacitu 42 miest v 11 izbách, ktoré sú 2x dvojposteľové, 2x päťposteľové, 7x štvorposteľové.

Zrubové chatky:

Zrubové chatky tvorí prízemie, kde sa nachádza kuchynka vybavená varičom, chladničkou, mikrovlnkou, kuchynskou linkou s drezom, stolom a stoličkami,televízorom, sociálne zariadenie s WC a sprchovacím kútom a umývadlom.

Poschodie zaberá lôžková časť, ktorá je vybavená lôžkami s paplónom, vankúšom, posteľnou bielizňou, záclonou, závesom, vešiakmi a zrkadlom.

Každá chatka má kapacitu 4 postele + jedna prístelka.

Prevádzkovateľom ubytovacích služieb a kempu je:

OBECNÝ PODNIK „PRAMEŇ“

pri Obecnom úrade v Dolnej Strehovej,
ulica Hlavná 52/75,
991 02 Dolná Strehová

IČO : 42011655

DIČ : 2022330178

Obecné zastupiteľstvo v Dolnej Strehovej na základe Zák. č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších zmien a doplnkov uznesením z 3. verejného zasadnutia č. A/5 zo dňa 26. 2. 2007 podľa § 21 ods. 2 Zák. č. 523/2004 Zb. o rozpočtových pravidlách verejnej správy zriadilo od 1.3.2007 na dobu neurčitú obecný podnik „Prameň“ ako príspevkovú organizáciu obce.

Hospodárenie príspevkovej organizácie :

Podľa zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 523/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy a o zmene a doplnení niektorých zákonov o hospodárení s prostriedkami štátneho rozpočtu a o hospodárení rozpočtových a príspevkových organizácií.

Štatutárny zástupca príspevkovej organizácie :

Riaditeľ OP „Prameň“ : Ivan Longauer

Mobil : 0907 886 319

rezervácie ubytovania : Mária Drozdová

Telefón : 047/48 97 169

email : podnik@dolnastrehova.sk

Kemping Dolná Strehová

Kemp je súčasťou kúpaliska s kapacitou 120 stanov, k dispozícii je turistická ubytovňa, zrubové chaty, unimobunky.

Cenník ubytovania