Preskočiť na obsah

Vyzdvihnite si zásielku v samoobslužnom Z-BOXe – Packeta už aj v našej obci

Zverejnené 23.8.2022.

Kategória

Ešte bližšie k ľuďom

Z-BOX je samoobslužné výdajné miesto spoločnosti Packeta, vďaka ktorému už nebudete musieť čakať, kým vám zavolá kuriér, že vám. Zásielku si jednoducho vyzdvihnete vtedy, keď budete mať čas.

Ako to funguje?

  1. Nakúpte v e-shope, ktorý spolupracuje s Packetou.
  2. V košíku zvoľte doručenie na výdajné miesto a zo zoznamu si vyberte Z-BOX vo vašom okolí.
  3. Počkajte na informáciu, že kuriér doručil zásielku do zvoleného Z-BOXu.
  4. Zásielku si môžete vyzdvihnúť kedykoľvek, väčšina Z-BOXov funguje 24/7. Na vyzdvihnutie máte 2 kalendárne dni s možnosťou predĺženia o 1 deň.

Ako vyzdvihnúť zásielku v Z-BOXe?

K otvoreniu Z-BOXu stačí mobilná aplikácia Packeta (dostupná na stiahnutie tu: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zasilkovna.app&hl=sk, alebo tu: https://apps.apple.com/sk/app/packeta/id1439905771?l=sk) a pripojenie na internet.

Akonáhle prídete k Z-BOXu, v telefóne si zapnite lokalizačné služby, bluetooth, skontrolujte pripojenie na internet a otvorte aplikáciu Packeta. Aplikácia sa ihneď automaticky spáruje s vašou schránkou, ktorú následne otvoríte pomocou tlačidla v detaile zásielky. Potom už stačí len vyzdvihnúť zásielku a zatvoriť schránku.

Z -Boxy – Packeta u nás nájdete pred Obecným úradom v Dolnej Strehovej, hneď pri úradnej tabuli obce. Veríme, že službu Z-Boxov budete v plnej spokojnosti využívať.