AKTUALITY Z MOM DOLNÁ STREHOVÁ….

Kategória  

Na základe skúseností zo soboty 20.2. 2021 sme sa rozhodli mierne upraviť fungovanie našej MOM Dolná Strehová.

Nakoľko sme všetci v našom testovacom tíme primárne odporcovia dlhého čakania na vstupe a včera sa ukázalo, že záujem je veľký, rozhodli sme sa upraviť režim fungovania nasledovne:

OD DNEŠNEJ NEDELE (21.2. 2021) BUDEME TESTOVAŤ LEN ONLINE REZERVOVANÝCH VOPRED A ZHUSTILI SME REŽIM VYBAVENIA.

Touto zmenou by ste na test po novom nemali čakať vôbec, nakoľko prídete na svoj objednaný čas /odporúčame sa dostaviť na miesto odberov max s 3 minútovým predstihom/, tým sa zrýchli aj proces registrácie a na výsledok počkáte MAX do 15 min.

Zároveň vždy v utorok a štvrtok v dopoludňajších hodinách a v piatok podvečer odzdieľame informáciu o vyťaženosti MOM a môže sa stať, že odporučíme nejaké nevyťažené časové priestory aj pre náhodných nezarezrvovaných, teda dáme informáciu o tom, ako je daný deň vyťažený.

Skutočne nám záleží na tom, aby ste na vstupe nečakali v radoch, kde je rizikové prostredie. A keďže sa vysoká infekčnosť prejavuje skutočne rýchlo, vieme automaticky prípadného pozitívneho poslať preč z čakárne, aby neohrozoval ostatných….Veríme, že týmito vylepšeniami sa zvýši aj Vaša spokojnosť….

Už teraz sa môžete rezervovať na konkrétne časy na celý budúci týždeň na tomto odkaze: https://services.bookio.com/obeny-urad-dolna…/widget…

ĎAKUJEME a ostante hlavne ZDRAVÍ…. 😷😷😷

Zverejnené 22. februára 2021.
Bez úpravy.